Distriktsprogram - Troms og Finnmark
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
Kommer mandag
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
03.mai
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
02.05.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
30.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
29.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
26.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
25.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
24.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
23.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
22.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
19.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
18.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
17.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
16.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
15.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
12.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
11.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
10.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
09.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
08.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
04.04.2024 • 2 t 51 min
Velkommen til ny ettermiddagssending. I dag får vi høre fra Andreas Nygaard som gjør seg klar til langløp, Sørøya Havfiskefestival er i gang og vi snakker med Markus Bjørkli Jansen som skal gå Nordvestpassasjen. Eva Ersfjord og August Hansen er dagens sendeteam!
- Admiral P - Hodet kaldt
- Tom Hugo - Better Than Me
- girl in red - Too Much
- Aggie Frost - Tidløs
- Jørgen Dahl Moe - Wherever You Go
- Return - Bye Bye Johnny
- Atle - Usynlig
- Elsie Bay - Love You In A Dream
- Tore Hansen - Drømmen om drømmen
- a-ha - Hunting high and low
- Violet Road - Gold
- Bigbang - Girl in Oslo
- 8lanco - Without U
- Snö - Elske/Ikke
- Gunn Kvaale - Helium
- Staut - Slepp me inn
- CLMD + Skinny Days - Slow Me Down
- Sigrun Loe Sparboe - Vi e fler
- Bjørn Johan Muri - Yes man
- Astrid S - Two Hands
- Jan Eggum - Kompiser
- Conrad + Kygo - Firestone
- Aden Foyer - The Ballet Girl
- Kristine Bø - Ingen andre
- NorthKid - Done Fighting
- Emma Steinbakken - This One's On Me
- Laurent - Die For You
- Aiida - Talk (About What?)
- Karoline Krüger + Sigvart Dagsland - Ka e du redd for?
- The Monroes - Cheerio
- boy pablo - Losing You
Medvirkende
- Gjest:
- Emili Carin Rønning
- Gjest:
- Kenneth Fagerheim
- Gjest:
- Magnus Bjørkli Hansen
- Gjest:
- Odd-Arne Johnsen
- Produsent:
- August Hansen
- Programleder:
- Sveinung Åsali
- Programleder:
- Eva Ersfjord