Distriktsprogram - Telemark
Distriktsnyheter
30.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
30.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
30.09.2021
2 min
God morgen Telemark
30.09.2021
2 t 34 min
Distriktsnyheter
29.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
29.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
29.09.2021
2 min
God morgen Telemark
29.09.2021
2 t 34 min
Distriktsnyheter
28.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
28.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
28.09.2021
2 min
God morgen Telemark
28.09.2021
2 t 34 min
Distriktsnyheter
27.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
27.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
27.09.2021
2 min
God morgen Telemark
27.09.2021
2 t 15 min
Distriktsnyheter
25.09.2021
2 min
Distriktsnyheter
25.09.2021
2 min
Distriktsnyheter med værmelding
25.09.2021
3 min
Distriktsnyheter
24.09.2021
2 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
27.09.2021 • 2 t 51 min
God mandag, og velkommen! Du hører Ettermiddag i Vestfold og Telemark mellom 14 og 17. Programleder er Kristin Rivrud, Hyggelig at du hører på!
- Terence Trent D'Arby - If you Let me Stay
- Ed Sheeran - Bad Habits
- KIIM - Think About (FFS)
- RAYE - Love Me Again
- Regnvær - Søvnløs
- Venke Knutson - Jealous 'cause I love you
- ABER - I'll Give In
- Biffy Clyro - Many of horror (When we collide)
- Lyse Netter - Bære vi
- Emilie Nicolas - Who's Gonna Love You
- Marte Wulff - Morgensorgen
- The Corrs - Runaway
- Kings Of Convenience - Fever
- Liv Marit Wedvik - Mustang road
- Bertine Zetlitz - Faller sakte
- Trine Rein - Just Missed the Train
- The Weeknd - Take My Breath
- Stig Brenner + Ylva - BLI HER
- James Arthur - Say You Won't Let Go
- Daniel Powter - Bad day
- Ina Wroldsen - Strongest
- Tom Petty - Free Fallin'
- Jess Glynne - I'll Be There
- Odd Nordstoga - Dette landet
- Veronica Maggio - Se mig
- Morten Harket - Can't take my eyes off you
- Emma Steinbakken + Robert Grace - Self
- Tostrup - Hånd i hanske
- David Guetta + Kelly Rowland - When Love Takes Over
- Admiral P - Skakke gi opp
- Hanne Mjøen - Hell With You
- Jesper Jenset - Bad Vibrations
Medvirkende
- Produsent:
- Silje-Carine Kikut Moen
- Programleder:
- Roald Marker
- Programleder:
- Kristin Rivrud
- Reporter:
- Anita Moland
- Reporter:
- Guro Hatlo