Distriktsprogram - Telemark
Distriktsnyheter
31.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
31.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
31.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
31.03.2020
2 min
God morgen Telemark
31.03.2020
2 t 25 min
Distriktsnyheter
30.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
30.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
30.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
30.03.2020
2 min
God morgen Telemark
30.03.2020
2 t 12 min
Distriktsnyheter
28.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
28.03.2020
2 min
Distriktsnyheter med værmelding
28.03.2020
3 min
Distriktsnyheter
27.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2020
2 min
God morgen Telemark
27.03.2020
2 t 25 min
Distriktsnyheter
26.03.2020
2 min
Distriktsnyheter
26.03.2020
2 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
27.03.2020 • 2 t 51 min
Hurra! Endelig er det FREDAG!!!! Håper du har en god ettermiddag i Vestfold og Telemark. Kristin Rivrud ønsker velkommen til tre timers ettermiddagsradio mellom 14 og 17. Vi håper du har en strålende mars-ettermiddag.
- DumDum Boys - Englefjes
- Hanne Sørvaag - Days That End With Y
- Kristian Kristensen - Kan du lære mæ?
- Ulrikke - Attention
- Monika Nordli - Tell It
- Di Derre - Det går fint
- Christel Alsos - Conquer
- Kim André Rysstad - Så vidunderleg
- Astrid S + Brett Young - I Do
- Jahn Teigen - Jeg gi'kke opp
- Norah Benatia - Stay
- Stage Dolls - Love don't bother me
- Madcon - Glow
- Emma Jensen - Someone To Break Your Heart
- Sval - Fasitsvar
- Chris Holsten - Wish I Never Met You
- Kirsti Carr - Misled
- Emilie Nicolas - Feel Fine
- Kygo + Tyga + Zara Larsson - Like It Is
- Tom Hugo - Better Than Me
- Anders Jektvik - Bare saind
- Lene Marlin - Sitting down here
- Rita Eriksen + Tommy Fredvang - Stå i ro
- a-ha - The sun always shines on TV
- iris - hanging around you/crackers
- Torgeir & Kjendisene - Svever
- Mugisho - No Pressure
- The Weeknd - Hardest To Love
- Ann-Mari Andersen - Ándagassii
- Ylva - From Me To You
- Einar Flaa - So Called Friend
- Real Ones + Stein Torleif Bjella - Ei ørlita stund
- Halie - Good Kids
- Hansen / Randow - Stay
- D'Sound - How could I forget
Medvirkende
- Produsent:
- Anita Moland
- Programleder:
- Pernille Aubert Gilje
- Programleder:
- Kristin Rivrud