Distriktsprogram - Telemark
God morgen Telemark
Kommer tirsdag
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
27.03.2024
2 t 50 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
26.03.2024
2 t 51 min
God morgen Vestfold og Telemark
26.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
25.03.2024
2 t 50 min
God morgen Vestfold og Telemark
25.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
22.03.2024
2 t 51 min
God morgen Telemark
22.03.2024
2 t 35 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
21.03.2024
2 t 51 min
God morgen Telemark
21.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
20.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
20.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
19.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
19.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
18.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
18.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
15.03.2024
2 t 50 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
14.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
14.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
13.03.2024
2 t 50 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
04.06.2020 • 2 t 50 min
God ettermiddag Vestfold og Telemark. Håper du har en god torsdag der du er. Programleder er Kristin Rivrud, og jeg håper du gleder deg til tre fine radiotimer mellom 14 og 17 sammen med oss.
- Aerosmith + Run-D.M.C - Walk this way
- Dagny - Come Over
- Stian Dalen - Kom og dans
- Rumer - Slow
- Line Dybedal - Stille
- Mark Knopfler - True love will never fade
- KAMARA - 20 Something
- Bill Medley + Jennifer Warnes - (I've had) The time of my life
- Briskeby - Wide awake
- Jesper Jenset - Blue Flag / Fun Things
- George Michael - Careless whisper
- St Morritz - Allting blei stilt
- SKAAR - Quiet
- Kent - Jag ser dig
- Stephen Ackles - Love makes the difference
- Enrique Iglesias - Bailamos
- Sandra Lyng - Det bli bra igjen
- Gasolin' - Hvad gør vi nu, lille du?
- Camila Cabello + Shawn Mendes - Señorita
- Fadnes - Shallow Waters
- Espen Lind + Ingebjørg Bratland - Lauv
- Bruce Springsteen - Dancing in the dark
- Bjørn Eidsvåg - Kan det snu?
- Selena Gomez - Lose You To Love Me
- Kristian Kristensen - Kan du lære mæ?
- Monica Ifejilika - Tomfoolery
- Lars Bremnes - Spelle for de gale
- OneRepublic - Counting Stars
- Ila Auto - Irene
- Irene Cara - Fame
- Kurt Nilsen - Nattens helter
Medvirkende
- Produsent:
- Britt Boyesen
- Programleder:
- Roald Marker
- Programleder:
- Kristin Rivrud