Distriktsprogram - Telemark
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
Kommer i dag
God morgen Telemark
18.april
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
17.april
2 t 50 min
God morgen Telemark
17.april
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
16.04.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
16.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
15.04.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
15.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
12.04.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
12.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
11.04.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
11.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
10.04.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
10.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
09.04.2024
2 t 51 min
God morgen Telemark
09.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
08.04.2024
2 t 51 min
God morgen Telemark
08.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
05.04.2024
2 t 51 min
God morgen Vestfold og Telemark
05.04.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
05.03.2021 • 2 t 50 min
God fredag, og velkommen! Endelig snart helg! Du hører Ettermiddag i Vestfold og Telemark mellom 14 og 17. Programleder er Kristin Rivrud, Hyggelig at du hører på!
- Emeli Sandé - Next to Me
- TIX - Ut av mørket
- Chloe Kay + Wild Whens - Romeo
- Sigrid - High Five
- Deep Blue Something - Breakfast at Tiffany's
- Jimmy Smash - Over
- B.o.B. + Jessie J - Price Tag
- Tom Roger Aadland - Min beste ven på ein dårleg dag
- Linda Kvam - Maybe
- Billy Idol - Eyes without a face
- Enrique Iglesias - Rhythm divine
- Amanda Tenfjord - Then I Fell In Love
- Odd Nordstoga - Texas
- KEiiNO - Monument
- Lady Antebellum - Need you now
- Torgeir & Kjendisene - Svever
- Lana Del Rey - Doin' Time
- Line Dybedal - Bli med heim
- X Ambassadors - Renegades
- Chris Holsten - Shout, Baby
- Huey Lewis & The News - The power of love
- R.E.M. - Losing my religion
- Leander - Du passer inn med meg
- Ariana Grande - thank u, next
- Cezinando - Ingenting blir det samme men samme for meg
- Cher - Believe
- Natnael - Tidsmaskin
- Gabriella Cilmi - Sweet about me
- EMMY - Witch Woods
- Annie - The Streets Where I Belong
- Klondike - Feet In The Water
Medvirkende
- Produsent:
- Anita Moland
- Programleder:
- Guro Brattespe Lahus
- Programleder:
- Kristin Rivrud
- Reporter:
- Britt Boyesen
- Reporter:
- Guro Hatlo