Distriktsprogram - Telemark
God morgen Telemark
Kommer tirsdag
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
27.03.2024
2 t 50 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
26.03.2024
2 t 51 min
God morgen Vestfold og Telemark
26.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
25.03.2024
2 t 50 min
God morgen Vestfold og Telemark
25.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
22.03.2024
2 t 51 min
God morgen Telemark
22.03.2024
2 t 35 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
21.03.2024
2 t 51 min
God morgen Telemark
21.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
20.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
20.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
19.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
19.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
18.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
18.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
15.03.2024
2 t 50 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
14.03.2024
2 t 50 min
God morgen Telemark
14.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddag i Vestfold og Telemark
13.03.2024
2 t 50 min
NRK P1 Telemarksendinga
28.02.2018 • 2 t 48 min
Riktig god februarettermiddag Telemark. Velkommen til tre timers Telemarksending mellom 14 og 17. Roald og Kristin håper du får en god radioettermiddag.
- Tina Turner - I don't wanna lose you
- CLMD + Skinny Days - Slow Me Down
- Novafunk - Good Vibrations
- Zara Larsson - Lush Life
- Rebecca - Who We Are
- Stian Fjelldal - Håbløs
- Ellie Goulding - Love Me Like You Do
- Gabriella Gundersen - Regnbuen
- Mr. Big - Wild World
- Eva Weel Skram - Om du vil
- R.E.M. - Losing my religion
- Ingebjørg Bratland - Hysj, hysj, hysj
- Atle + Lisa Ajax - Number One
- Survivor - Eye of the tiger
- Kaizers Orchestra - Siste dans
- Charla K - Stop the Music
- Bruce Springsteen - Pay me my money down
- Kjell Inge Torgersen - Hud
- Justin Timberlake - Can't Stop the Feeling!
- Enrique Iglesias - Rhythm divine
- Ulf Lundell - Öppna landskap
- Big Sean + Calvin Harris + Katy Perry + Pharrell Williams - Feels
- William Hut - Overdue
- ZZ Top - Sharp Dressed Man
- Ina Wroldsen - Strongest
- Bo Kaspers Orkester - Undantag
- Hansen / Randow - Burning House
- Foy Vance - Upbeat Feelgood
- Hilde Selvikvåg - Indie
Medvirkende
- Produsent:
- Roald Marker
- Programleder:
- Sigrid Sørumgård Botheim
- Programleder:
- Kristin Rivrud