Distriktsprogram - Østlandssendingen
NRK Stor-Oslo morgen
Kommer tirsdag
NRK Stor-Oslo ettermiddag
27.03.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheter
27.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2024
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
27.03.2024
2 t 34 min
NRK Stor-Oslo ettermiddag
26.03.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheter
26.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
26.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
26.03.2024
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
26.03.2024
2 t 35 min
NRK Stor-Oslo ettermiddag
25.03.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheter
25.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
25.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
25.03.2024
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
25.03.2024
2 t 34 min
NRK Stor-Oslo ettermiddag
22.03.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheter
22.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
22.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
22.03.2024
2 min
Østlandssendingen
22.09.2021 • 2 t 50 min
Ordføreren hørtes nesten ut som Margrethe Munthe i dagens bystyremøte - hvor det ikke var lov å snakke med sidemannen! Vik går gjennom noen punkter i forslag til Oslo-budsjett, hører om salamanderinvasjoner i stor-Oslo og spør: hvor klar er du for gjenåpning av samfunnet? Programledere er Kristina Ekelund og Andreas Augdahl.
- The Pointer Sisters - I'm so excited
- Atle - Usynlig
- Pudding-TV - Lua av (nei, nei, gutt!)
- Iffy Orbit - Be The Same
- Pauline - Give me a call
- Kings Of Convenience - Fever
- Normani + Sam Smith - Dancing With A Stranger
- Line Dybedal - Fri som fuglen
- The Weeknd - Take My Breath
- Rebekka Bakken - True North
- Al Jolson - Sonny Boy
- Bananarama - Venus
- Jimmy Smash - Over
- Di Derre - Jenter
- Bette Midler - Beast of burden
- Emma Steinbakken + Robert Grace - Self
- King Midas - Rest your head (It's over now)
- Marius Müller - Den du veit
- Alanis Morissette - You learn
- Ed Sheeran - Bad Habits
- El Cuero + Tuva Syvertsen - Deadline in Your Soul
- Olivia Rodrigo - good 4 u
- Adele - Rolling in the Deep
- Bruce Springsteen - Hungry heart
- Michael Bublé - Love You Anymore
- Highasakite - Keep It Alive
- BTS - Dynamite
- Macklemore + Skylar Grey - Glorious
- Nico & Vinz - When the Day Comes
- Lyse Netter - Bære vi
- Ilebek + Sisi - Don't Give me Up
- Ketil Bjørnstad + Knut Riisnæs - Leve Patagonia: Grønnegate 19
- Katie Melua - I cried for you
- Aslag Haugen + Daniel Kvammen - Den tyngste turen
- boy made flower - Text me
Medvirkende
- Gjest:
- Torfinn Ørmen
- Omtalt:
- Al Jolson
- Omtalt:
- Ketil Bjørnstad
- Omtalt:
- Marianne Borgen
- Programleder:
- Johanna Hauge
- Programleder:
- Andreas Augdahl
- Programleder:
- Kristina Ekelund
- Reporter:
- Kristin Sverre Østensvik