Distriktsprogram - Østlandssendingen
NRK Stor-Oslo ettermiddag
Kommer i dag
Distriktsnyheter
24.april
2 min
Distriktsnyheter
24.april
2 min
Distriktsnyheter
24.april
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
24.april
2 t 34 min
NRK Stor-Oslo ettermiddag
23.april
2 t 50 min
Distriktsnyheter
23.april
2 min
Distriktsnyheter
23.april
2 min
Distriktsnyheter
23.april
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
23.april
2 t 34 min
NRK Stor-Oslo ettermiddag
22.04.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheter
22.04.2024
2 min
Distriktsnyheter
22.04.2024
2 min
Distriktsnyheter
22.04.2024
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
22.04.2024
2 t 35 min
NRK Stor-Oslo ettermiddag
19.04.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheter
19.04.2024
2 min
Distriktsnyheter
19.04.2024
2 min
Distriktsnyheter
19.04.2024
2 min
NRK Stor-Oslo morgen
19.04.2024
2 t 34 min
NRK Stor-Oslo morgen
30.09.2022 • 2 t 34 min
God morgen Stor-Oslo! På septembers siste dag skal vi finne ut hvilket fruktnavn Oslo skal få. Fredag betyr også filmanmeldelse. Vår fredagsgjest er Arina Aamir (17). Unge Høyre-politikeren som er på D2s liste over ledestjerner under 30 år. Knut Erik og Mats holder deg med selskap.
- Rihanna - Pon de Replay
- Sondre Justad - Paradis
- Robbie Williams - Let Me Entertain You
- boy made flower - Text me
- Coldplay - Viva la vida
- Jesper Jenset - Gåsehud
- Kendrick Lamar + The Weeknd - Pray For Me
- Tuba Tuba - Hemmelig klubb
- Ariana Grande - thank u, next
- Iselin Solheim - The Wizard of Us
- Kristian Kristensen - Alltid elske dæ
- Loreen - Euphoria
- Nico & Vinz - When the Day Comes
- ABBA - Angeleyes
- Michelle Ullestad - Emilie
- Mighty Magnolias + Odd-Erik Lothe - Rust
- Emelie Hollow - Monster
- Dido - Here with me
- Mary J Blige - Family Affair (Radio Edit)
- Harry Styles - As It Was
- Pink - Raise Your Glass
- Lauren Spencer-Smith - Fingers Crossed
- Murray Head - One Night In Bangkok
- Peder Elias - Good For You
- DeBarge - Rhythm of the night
- Vinni - God morgen Norge (Studioversjon)
- JP Saxe + Julia Michaels - If The World Was Ending
Medvirkende
- Gjest:
- Arina Aamir
- Medvirkende:
- Ninnie Therese Rogne Nilsen
- Programleder:
- Knut Erik Solhaug
- Programleder:
- Mats Valø
- Reporter:
- Lea Girolami Bråthen