Distriktsprogram - Møre og Romsdal (radio)
God morgon Møre og Romsdal
Kommer tirsdag
God ettermiddag Møre og Romsdal
27.03.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheiter
27.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
27.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
27.03.2024
2 min
God morgon Møre og Romsdal
27.03.2024
2 t 34 min
God ettermiddag Møre og Romsdal
26.03.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheiter
26.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
26.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
26.03.2024
2 min
God morgon Møre og Romsdal
26.03.2024
2 t 34 min
God ettermiddag Møre og Romsdal
25.03.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheiter
25.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
25.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
25.03.2024
2 min
God morgon Møre og Romsdal
25.03.2024
2 t 34 min
God ettermiddag Møre og Romsdal
22.03.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheiter
22.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
22.03.2024
2 min
Distriktsnyheiter
22.03.2024
2 min
God ettermiddag Møre og Romsdal
21.08.2015 • 2 t 57 min
Hør God ettermiddag Møre og Romsdal, fra studio i Ålesund, med gjester, reportasjer. I dag er det Pål Kristian Lindseth og Jon-Arne Akselsen som er i studio, Ta kontakt på sms til 1987 og start meldinga med MR, eller send epost til oss til mr@nrk.no
- Amy Diamond - What's in it for Me
- Numa - Delta Man
- Kjetil Sporsem + Terje Ræstad - Du bryr de
- Marit Larsen - I Don't Want to Talk about It
- Matti Røssland - Fra vett og forstand
- Henning Sommerro + Kjersti Kveli - Mørkemeinn
- Bolland - In the army now
- Rita Eriksen - Der ingenting skjer
- The Arctic Four - Kings and Queens
- Al Green + Annie Lennox - Put a little love in your heart
- Jon Solberg - Tusen tomme ord
- Jackie Wilson - Reet petite (The finest girl you ever want to meet)
- Skaarv - Black Cormorant
- Skaarv - The Seed of Justice
- Hellbillies - Baka ein stein
- Adam Douglas - I Once Was An Honest Guy
- Jesper Jenset - Superhero
- Dinah Washington - Mad about the boy
- Raga Rockers - Desperado
- Soul Asylum - Runaway train
- Eva & The Heartmaker - Joanna
- Zac Brown Band - Homegrown
- Tre Små Kinesere - Hjertemedisin (Bårrymix)
- Marvin Gaye - Stubborn Kind of Fellow
- Monica Ifejilika - Tomfoolery
- Bo Kaspers Orkester - Tiden läker ingenting
- Vassendgutane - Et liv på telehiv
- Jannicke - Svake mennesker
- Eagles - Desperado
Medvirkende
- Medvirkende:
- Jon-Arne Akselsen
- Programleder:
- Pål Kristian Lindseth