Distriktsprogram - Hedmark og Oppland
Distriktsnyheter
31.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
31.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
31.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
30.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
30.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
30.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
29.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
29.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
29.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
28.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
28.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
28.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
27.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
27.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
27.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
24.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
24.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
24.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
23.12.2021
2 min
Distriktsnyheter
23.12.2021
2 min
P1 Morgen fra Hedmark og Oppland
08.08.2014 • 2 t 57 min
Nyheter, vær, trafikk og musikk. Ola tore Dokken fra Nordre Land gikk til topps under Kongelagsskyting på Landsskytterstevnet i går, årets Peer gynt-pris går til Norway Cup, Siri Christensen fra Brumunddal lager kurssenter for matavhengige og Ungdomssymfonikerne har vært århundrets viktigste bidrag til norsk musikkliv, Arve Tellefsen. Dessuten kommer bandet Bullet Proof i studio
- Rob Thomas + Santana - Smooth
- Miriam Stockley - Perfect day
- Sophie Zelmani - Going home
- Emmylou Harris + Humming People - Lost Men
- Frimann Frelst - Bunnløst og himmelhøyt
- K'naan + Keane - Stop for a minute
- Aretha Franklin - Respect
- Finnskogen Jakt Og Strengelag - Sæmmarsvise frå Gjesåsen
- David Bowie - Let's dance
- Louis Armstrong - What a wonderful world
- Whisper Blue - Sommertanker
- James Hunter - People gonna talk
- Gabrielle Aplin - Please Don't Say You Love Me
- Rick Astley - Never Gonna Give you Up
- Pandora - Trust me (Radio Edit)
- Wenche Myhre + Willy Andresens Ensemble - Ho kom frå ferie i Ringebu
- Men At Work - Down under
- Dido - No Freedom
- Staut - Adam og Eva
- Sondre Justad - Nu har du mæ
- Jon And The Nightriders - Stampede
Medvirkende
- Medvirkende:
- Jan Åge Gjerstad
- Produsent:
- Anne Næsheim
- Programleder:
- Mette Finborud Børresen
- Programleder:
- Audun Kristiansen
- Reporter:
- Andreas Skeide
- Reporter:
- Anne Kari Løberg
- Reporter:
- Audun Kristiansen
- Reporter:
- Erlend Kester Moe
- Reporter:
- Torunn Myhre