Distriktsprogram - Buskerud
God morgen
Kommer tirsdag
Ettermiddagen
27.03.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheter
27.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
27.03.2024
2 min
God morgen
27.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddagen
26.03.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheter
26.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
26.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
26.03.2024
2 min
God morgen
26.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddagen
25.03.2024
2 t 50 min
Distriktsnyheter
25.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
25.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
25.03.2024
2 min
God morgen
25.03.2024
2 t 34 min
Ettermiddagen
22.03.2024
2 t 51 min
Distriktsnyheter
22.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
22.03.2024
2 min
Distriktsnyheter
22.03.2024
2 min
Ettermiddagen
30.06.2022 • 2 t 50 min
God ettermiddag, Buskerud! Det er Anne-Marit Borgen Werring og Jan-Erik Wilthil som holder deg med selskap denne ettermiddagen. Vi ønsker deg en super torsdag!
- The Waterboys - Fisherman's blues
- Synne Vo - Heime
- Abi F Jones + Jack Rubinacci - One Night Symphony
- Tones And I - Dance Monkey
- Kenny Rogers And The First Edition - Ruby, don't take your love to town
- Casino Steel + Gary Holton - Ruby don't take your love to town
- Adrian Jørgensen - Tilbake
- Casino Steel + Gary Holton - Ruby don't take your love to town
- Ellie Goulding - How Long Will I Love You
- Kenny Rogers And The First Edition - Ruby, don't take your love to town
- Highasakite - Golden Ticket
- Jonathan Floyd - Danser på kanten
- Will To Power - Baby, I love your way / Free bird
- Rihanna - Diamonds
- Jesper Jenset - Gåsehud
- Modern Talking - Cheri Cheri Lady
- Röyksopp + Susanne Sundfør - If You Want Me
- Helge Toft - Kom hjem igjen
- No. 4 - Lite og stort
- Supertramp - It's raining again
- Jon Secada - Just Another Day
- Scissor Sisters - I don't feel like dancin'
- Grenseland - Hver gang du er her
- Michael Jackson - Beat it
- Annie - The Streets Where I Belong
- Di Derre - Rumba med Gunn (1-2-3)
- Peder Elias - Good For You
- Pauline - Give me a call
- Ida Jenshus - Someone to Love
- Mabel - Don't Call Me Up
- Benson Boone - Ghost Town
- Landeveiens Helter - Alt det der
- Tears For Fears - Shout
- Amanda Bergman + Daniel Kvammen - Kamikaze
Medvirkende
- Programleder:
- Anne-Marit Borgen Werring