Distriktsprogram - Troms og Finnmark
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
Kommer i dag
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
03.05.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
02.05.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
30.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
29.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
26.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
25.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
24.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
23.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
22.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
19.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
18.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
17.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
16.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
15.04.2024
2 t 51 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
12.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
11.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
10.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
09.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
08.04.2024
2 t 50 min
Ettermiddagssending fra NRK Troms og Finnmark
21.03.2024 • 2 t 50 min
Vi markerer verdensdagen for Downs syndrom og har på oss rockesokkene! Vi skal høre om Tommy Wirkolas hemmelige filmplaner, og vi får høre om Sør-Varanger kommune som sier opp vennskapsavtalen med sin russiske nabokommune.
- Chris Rea - Auberge
- Laurent - Die For You
- Pristine - Derek
- BTS - Dynamite
- Desireless - Voyage, voyage
- Aleks Grey + Iselin - Five Minutes
- Gunn Kvaale - Helium
- Øystein Drøsshaug - Hallo min venn
- Sambandet + Åge Aleksandersen - Norge mitt Norge
- Kajander - Sola skinn
- Tina Turner - The best
- Oddny - Oktober, Bergen by
- Elin & The Woods - We Are As One
- Phil Collins - You'll be in my heart
- Stina Talling - Sviker
- Robbie Williams - Something beautiful
- JVKE - Golden Hour
- Simone Eriksrud - De umulige
- Elton John - Sacrifice
- Keane - Everybody's changing
- Joakim Solbakken - Ragged
- MAIH - Lover
- Trang Fødsel - Drømmedame
- Anna Lille - Stealing The Scene
- Jamie Walters - Hold on (Edit)
- Hollow Hearts - I've Got Hope
- deLillos - Aldri epleslang
- Aiida - Talk (About What?)
- U2 - Sweetest thing
- R.E.M. - Drive
Medvirkende
- Gjest:
- Even Boye Nilsen
- Gjest:
- Iris Rabben Arntzen
- Produsent:
- Christer Johnsgård
- Programleder:
- Aslaug Aarsæther
- Programleder:
- Eva Ersfjord
- Reporter:
- Tove Jensen